Wspierane placówki

Główne wspierane placówki

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza, Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Srebrniki 17, strona internetowa

szpital psychiatryczny

GDAŃSKIE DOMY DLA DZIECI, sześć placówek znajdujących się na terenie miasta Gdańsk - "Dom Na Wzgórzu", "Dom Na Polanie", "Dom Przy Lesie", "Jodłowy Dom", "Wiślany Dom", "Dom Zielony Zakątek".

Cetrala: GDDD, ul. Brzegi 55 (80-045)Gdańsk
strona internetowa

Centrum Rozwoju Osobowości dla Dzieci i Młodzieży - placówka wsparcia dziennego, Warszawa, ul. Malczewskiego 52, (02-622) Tel. 22 849 41 15.

centrum rozwoju

Podopieczni Fundacji "Nowe Życie" z siedzibą w Sopocie, ul. Władysłwa IV 13, lok. 1, 81-703 Sopot

Wspierane placówki

Główne wspierane placówki